slider slider slider slider
EDBAR - 25 lat
jakość i terminowość

O firmie

Firma „EDBAR” powstała by pomóc  zrealizować praktyczne marzenia:

  • inwestorów indywidualnych o własnych mieszkaniach, łazienkach, ubikacjach, przyłączach sanitarnych,
  • inwestorów instytucjonalnych o własnych kotłowniach, wymiennikowniach ciepła, stacjach uzdatniania wody, oczyszczalniach, sieciach sanitarnych,
  • zarządców dróg o właściwym odprowadzeniu wód deszczowych,
  • właścicieli hoteli o klimatyzacji i wentylacji,
  • gospodarzy miast i osiedli o fontannach, skwerach, placach,
  • oraz wszystkich innych oczekujących prawidłowego i niezawodnego funkcjonowania sieci i urządzeń sanitarnych związanych z codziennością życia.


Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „EDBAR” zostało zarejestrowane w 1990 r. i funkcjonuje nieprzerwanie do dzisiaj. Od początku swojej działalności zajmowało się wykonawstwem oraz remontami sieci i urządzeń sanitarnych w pełnym zakresie. W miarę nabywania doświadczenia realizowało coraz większe i bardziej skomplikowane zadania. Dzięki wysokim kwalifikacjom oraz utożsamianiu się załogi z firmą powierzone realizacje zadań wykonane zostały terminowo i z satysfakcją inwestorów z dobrze ulokowanych zleceń. Dowodem tego są referencje.

Skupiamy niezwykle dużo uwagi na jakości, terminowości i wysokiej kulturze technicznej wykonania każdej roboty. Nasze działania w tym zakresie zostały docenione przez inwestorów w postaci wielokrotnych zamówień. Współpraca z nimi stała się powtarzalna.
Kompleksowa oferta na wykonawstwo robót sanitarnych oraz zdobyte zaufanie pozwala nam mieć nadzieję na usatysfakcjonowanie kolejnych inwestorów realizujących swoje zamierzenia.